Kontakt

Pri tvorbe rodinného domu sme sa inšpirovali tradičnými tvarmi slovenskej ľudovej architektúry ,ktoré boli skombinované s prvkami súčasnej modernej architektúry. Dominantu celého domu tvorí výrazná sedlová strecha, ktorá evokuje akúsi prirodzenú ochranu pred počasím - vysunutím strechy sme docielili úkryt pred dažďom a v slnečných dňoch tienenie a príjemný chládok priamo na terase. Dom sa otvára do záhrady a komunikuje tak priamo s okolitou prírodou, čo na človeka vplýva veľmi priaznivo. Ako odkaz na ľudovú architektúru sme dotvorili malým akcentom na sklenenom zábradlí franúzskeho okna v čičmianskom ľudovom motíve :) .

Zobraziť viac

Dom svojou hmotou rešpektuje architektúru okolia v Budatíne ako aj pozemok, na ktorý je osadený. Terén nie je výrazne zarovnávaný, ale hmota garáže je situovaná o niečo nižšie ako hmota samotného domu. Tento prvok bol charakteristický pre ľudové domy, ktoré boli prirodzene zasadené do terénu.

Dôvodom prečo sme sa rozhodli riešiť naše vlastné bývanie bolo najmä to, že sme chceli mať vlastné súkromné bývanie v rodinnom dome. Skôr bol v našom prípade vlastný pozemok. O Vašej spoločnosti som sa dozvedela prostredníctvom dobrých referencií od známych. Áno, mali sme konkrétnu predstavu o našom novom dome, jeho dispozičné riešenie. Samotný projekt domu sme mali vlastný. Výstavba nášho domu prebehla v poriadku, v garantovanom čase.

Peter F. s rodinou

Mám záujem o výstavbu
Mám záujem len o projekt
Mám inú otázku
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Do 24 hodín Vás budeme spätne kontaktovať.
E-mail nebol zadaný v správnom tvare
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@slovenskydom.sk alebo +421 917 133 204.
Odoslať správu
Výstavba

Máte záujem
o výstavbu u nás?

Vyplňte kontaktný formulár a budeme Vás kontaktovať. Do 24 hodín Vás kontaktujeme späť a preberieme spolu detaily.

+421 917 133 204

alebo volajte