Kontakt

Realizovali sme náš jednopodlažný praktický dom so sedlovou strechou, s bohato presvetleným interiérom a otvoreným podkrovím nad dennou časťou so strešnými oknami, čo priestoru dodáva vzdušnosť. Je vhodný pre 4 členné rodiny. Výhodou je možnosť osadenia aj na užšie pozemky. Dispozícia je čitateľne rozdelená na dennú a nočnú zónu s predpokladom vytvorenia moderného interiéru. Dom má jednoduchú a zároveň vkusnú architektúru s prijemným materiálovým riešením, ktoré vytvára vkusný dizajn.

Zobraziť viac

Objekt se nachádza v oblasti Mengusovce - táto časť je nazývaná ako brána do Tatier. Dom svojou architektúrou a materiálmi prirodzene zapadol do prostredia už existujúcich moderných aj tradičných domov.

Dôvodom prečo sme sa rozhodli riešiť naše vlastné bývanie bolo najmä to, že sme chceli mať vlastné súkromné bývanie v rodinnom dome. Skôr bol v našom prípade vlastný pozemok. O Vašej spoločnosti som sa dozvedela prostredníctvom dobrých referencií od známych. Áno, mali sme konkrétnu predstavu o našom novom dome, jeho dispozičné riešenie. Samotný projekt domu sme mali vlastný. Výstavba nášho domu prebehla v poriadku, v garantovanom čase.

P.Š.

Mám záujem o výstavbu
Mám záujem len o projekt
Mám inú otázku
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Do 24 hodín Vás budeme spätne kontaktovať.
E-mail nebol zadaný v správnom tvare
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@slovenskydom.sk alebo +421 917 133 204.
Odoslať správu
Výstavba

Máte záujem
o výstavbu u nás?

Vyplňte kontaktný formulár a budeme Vás kontaktovať. Do 24 hodín Vás kontaktujeme späť a preberieme spolu detaily.

+421 917 133 204

alebo volajte